09.09.2014 02:21

o    Je 23. neděle v mezidobí. Mše sv. v NH 8,30 za Aloise Suka; v 10,15 v Borové.

o   V pondělí je svátek Narození Panny Marie, mše sv. v 7,30 v kostele za farníky.

o   V úterý je mše sv. v 18,00 v kostele za duše v očistci.

o   Ve středu je mše sv. v 18,00 za manželé Řehákovy

o   Ve čtvrtek je OD 12. 10 NÁBOŽENSTVÍ 1. A 2. TŘÍDA, PAK VYŠŠÍ TŘÍDY. Nezapomeňte odevzdat přihlášky a děti přihlásit.

o   Mše sv. je v 18,00 na poděkování za uzdravení a adorace!

o   V pátek je mše sv. s kytarami v 18,00 za Marii Balcarovou, m. a syna Miloše

o   Po mši sv. setkání nebude – není kde ho udělat L

o   V sobotu je v 18.00 mše sv. v Borové z následující neděle.

o   Příští neděli je Svátek Povýšení sv. Kříže. V evangeliu je: „Neboť tak Bůh miloval svět, že dal svého jednorozeného Syna “ Mše sv. v NH 8,30 za FARNÍKY -  NEDĚLE JANA PAVLA II; v 10,15 ve Sněžném.

o   Připravuje se 19. 9. bude první setkání malých dětí – letos se budeme věnovat Boží všemohoucnosti ve Starém Zákoně.

o   Prosím o brigádu: ŠKRABÁNÍ PŘED MALOVÁNÍM. Koncem týdne snad i úklid, seženu-li malíře.

o   Tento týden se modleme hlavně za udržení míru v Izraeli a na Ukrajině

Radost ze světla letního období ať vyjadřuje i světlo našich duší!